+90 (212) 244 66 00
Makedonya Üniversiteleri - İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han) Kat:5 Taksim/İstanbul
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi

Hızlı Menü

Eurostar Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Makedonya Üniversiteleri

Eurostar Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri üniversite, yüksekokul, dil kursları ve kolejlerde ülkemizdeki taleplerin artması sonucu hizmetlerini bir kademe daha artırarak hızla ve titizlikle sürdürmektedir. Hizmetlerimizi uluslararası akademik personelimizle vermekte olup üniversite ve üniversite sonrasında eğitim konusunda danışmanlık, aracılık hizmetlerin yanı sıra bazı ülkelerde organizasyonlar düzenlemektedir. 1993 yılında kurulmuştur.

Servis ağımızı yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da genişletip kurumsallaştırarak hizmet alan öğrencilerimizin her hangi bir durumdan mağdur olmamaları için gerek firmalarla gerekse üniversitelerle tam uyumlu halde çalışmaktayız. Öğrencilerin yurt dışı üniversite kayıt ve yerleştirme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Böylelikle hiç uğraşmadan kafa karıştırıcı formalitelerle boğuşmadan yurt dışındaki üniversitenize kayıt yaptırabilir ve daha sonra yurt, yerleşme gibi barınma ihtiyaçlarınızı da hiç uğraşmadan halledebilirsiniz. Bu konular basit gibi gözükmekle birlikte her ülkenin üniversite kayıt işlemlerinin değişik prosedürleri vardır bu işlemler bünyemizde bulunan uzman kadromuz ile çok kısa sürede halledilebilmektedir. Kendi başınıza da başvurabilirsiniz ancak bazı üniversitelerin formaliteleri sayesinde daha eğitime başlamadan o üniversiteden ve ülkeden uzaklaşıyorsunuz. Sözün kısası Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak hizmetlerimiz daha eğitime başlamadan başlar, eğitim bittikten sonra bile hizmetlerimiz devam etmektedir. Hizmet portföyümüzde sadece öğrencilerin eğitimleri bulunmamakla birlikte üniversite sonrasında kariyer hedefleyenlere de hizmet vermekteyiz. Eurostar Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık başta Amerika, Fransa, İspanya, İtalya Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve Malta dil okullarının başvuruları alınmaktadır. Eurostar 20 yıldan beri hizmet vermektedir.

Her yıl ülkemizde bulunan üniversiteler bünyelerindeki bölümlerden binlerce mezun vermektedir. Sizde bu bölüm mezunlarından biri sizsiniz. Sizi diğerlerinden artı öne çıkartacak konu yabancı dil bilip bilmediğinizdir. Şuan dünyada kullanılan en yayın dil İngilizce olmakla birlikte, üniversitede eğitim görürken ders olarak İngilizce okutulmakta, fakat mesleki İngilizceyi de ne denli öğrendiğiniz meçhul bir konudur. Hal böyle olunca başvurduğunuz şirket ve işletmeler yabancı dilinizi ya yetersiz bulmakta ya da diğer yabancı dillerden birini istemektedir. Kaldı ki artık İngilizce başlı başına yeterli bir yabancı dil olmaktan çıkmıştır. Eurostar Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık olarak İngilizce dilinizi veya İngilizce yanında eğitim alabileceğiniz Fransızca, İspanyolca, Rusça, Almanca, Cince ve Slav dilleri için hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman eğitim kadromuz hizmet süresince sizlerle her an iletişim halinde, fikir ve görüşlerinizi önemseyerek sizlerin daha iyi bir hizmet almaları için var güçleri ile çalışacaklardır. Aldığınız veya alacağınız eğitimler için şimdiden Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak başarılar dileriz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir. Saygın ve prestijli bir üniversitede eğitim almak dünya çapında geçerliliği olan bir diploma sahibi olmak için EuroStar’a mutlaka başvurun.