+90 (212) 244 66 00
Makedonya Üniversiteleri - İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han) Kat:5 Taksim/İstanbul
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi

Hızlı Menü

HAYVAN BİYOTEKNOLOJİ - Makedonya Üniversiteleri


http://www.biyolojiegitim.yyu.edu.tr/k/biytknljm/images/biyoteknoloji%202_jpg.jpg
Doğa ile iç içe yaşamayı seven ve bilim-teknolojiye ilgi duyan gençler, biyoteknoloji alanında yüksek eğitim almayı ve bu yolda kariyer yapmayı hedefliyor. Hayvanlar ile arası iyi olan, sıcakkanlı ve şefkat dolu gençler, hayvan biyoteknolojisi eğitimi alarak iş hayatlarında keyifli zaman geçirirken, teknolojideki gelişmeleri uygulama imkânı bulabiliyor. Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi hayvan biyoteknolojisi bölümü, bu özelliğe sahip olan gençler tarafından ilgi ile izleniyor.
http://www.canakkaleilkontrol.gov.tr/admin/islemler/upload/7.jpg

Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi hayvan biyoteknolojisi bölümü, öğrencinin ilgisini derse yönlendirecek özellikte olan uygulamaları ile üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihi olmaktadır. Taban puan uygulamasının dışında bir eğitim sistemine sahip olan Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi, öğrencinin böylesi bilimsel bir eğitim alabilmesi için sınav kaygısı yaşama endişesinin önüne geçiyor.
http://3.bp.blogspot.com/-JLHcMMOb8Zg/T_V6FMzZpXI/AAAAAAAAACM/3Frela5QfbA/s1600/ADSIZ2.jpg
Üsküp Kiril Metodi Üniversitesinde hayvan biyoteknolojisi bölümünde eğitim alarak mezun olan öğrenci, kazandığı bilgi, eğitim ve donanım sayesinde iş hayatında hızla yükselme imkânı bulabiliyor. Bunda en önemli etken olarak, Üsküp Kiril Metodi Üniversitesinin sağladığı eğitim sistemi gösteriliyor. Avrupa eğitim sistemini uygulamaya koyan Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi, teknolojideki son yenilikleri uygulamaya sokuyor ve öğrenci ile bu bilgileri paylaşarak öğrencinin konuya vakıf olması sağlanıyor.  Kendi alanında uzmanlık düzeyindeki öğretim görevlilerinin rehberliğinde yüksek eğitim alan öğrenci, gerek son teknoloji ile donatılmış olan laboratuvarında gerekse açık uygulama alanlarında aldığı bilgileri pratik olarak uygulama imkânına sahip oluyor.
http://bilimselinsan.files.wordpress.com/2012/01/biyo-bilgisayarc4b1n-kaynac49fc4b1-olabilir.jpg
            Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi hayvan biyoteknolojisi bölümde yüksek eğitim almak isteyen öğrencinin ödemesi gereken yıllık eğitim harç miktarı, sadece 2000 Euro'dur. Günümüzde yurt dışındaki üniversiteler ve Türkiye’deki vakıf üniversiteleri ile mukayese edildiği zaman, bu tutarın ne kadar düşük bir rakam olduğu görülmektedir.  Yani, öğrenci Üsküp Kiril Metodi üniversitesinde eğitim almayı tercih ederek, dünya standartlarında modern ve bilimsel akademik bilgilere çok az bir masraf ile alabilmektedir.
Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi, dünya çapında isim yapmış ve eğitim kriterlerini tüm dünyaya ispat etmiş olan saygın eğitim kurumlarından birsidir. Öğrenci, bu seçkin eğitim kurumunda eğitim alarak bu sistemin üyesi haline gelmektedir.